Thread Rating:
  • 72 Vote(s) - 2.96 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iMPRESSUM
#1
RasitTunca-4 

iMPRESSUM

FORUM YETKiLiSi iLETiŞiM BiLGiSi

İsim ve Adres :
isim: Raşit Tunca
Adres :
Raşit Tunca
Budweiser Straße 6
3943 Schrems
NÖ. Österreich
E-posta adresi :
karoglan446@gmail.com
Web Adresi :
https://rasittunca.org

KURALLARIMIZ
1- Forumda ve Blogda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum ve Blog üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz ve Blogumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma ve bloga gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum ve blog yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır! (Basliklar ve basi istisnai durumlar haric)
8- Forumlarimizda ve Bloglarimizda sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image’ler dışında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.(Bu kural Forumlarimiz icindir)
10- Forum ve Blog admini ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
11- Forum ve Blog kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
12- Forum  ve Blog kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum ve Blog yöneticilerince her zaman saklıdır.
13- Veritabanı arızalarına yol açtığı için Gecerli E-Mail adresi olmayanlarin üyelikleri silinmektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.(Bu Kural Forumlarimiz icindir)
14- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs…
15- Forumda ve Blogrımızda her türlü pornografik içerik yasaktır.
16- Forumda Bloglarrımızda Gerçek Kimlik dışında “Nick Name” Kullanmak serbesttir. O yüzden Herhangi bir üyemizin gerçek kimliğini gerçekten bilmiyoruz.
17- Forumda ve Blogrımızda Avatar olaraktan, Gerçek kimlik Fotoğrafı haricinde, herhangi bir fotoğraf, image ve grafik kullanmak serbesttir. Avatardaki Resim %100 Gerçek Resim olmadığından, Avatar resimindeki 3. şahıslar ile bizim ve üylerimizin bir alakası yoktur.
18- Forumumuzdaki Ve Bloglarımızda “Sağlık Bilgileri” ve “Dini Tasavvufi Bilgiler” ve Diğer Bilgilerin,… üzerinizde veya 3. şahıslarda uygulanması, kendi sorumluluğunuz altındadır. Bunları uygulayıp ve kullanmaya  mecbur değilsiniz. Bunları kullanan ve uygulayan herkes, bunlardan doğabilecek sorunların, sorumluluğunu Kendisi üstlenmiş olur.
19- Foruma ve Blogrımızda üye olan veya Misafir olarak Ziyaret edip bilgi alan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
20-Admin Yönetici ve Modlar imzalarda image ve grafik kullanabilirler(§010520210339)
21-ilgili Bölümlerimizde Hoby Grafiker ve Ziyaretçilerimize Yardım Amaçlı (PSD,Grafik,Online Widget,Online Editör,Converter,APS,Toplist,Sosyal Medya…vesaire) Sayfalarının Legal Adreslerine Yönlendirme Linkleri Kullanılabilir (§23052018 & §20052020 & §010520210426)
21- Boardumuzun (Forumumuzun) ilgili Bölümlerinde (Ürün Tanıtım Videoları&TiRYAKi BOARD TOPLiST&Online RADYOLAR&Online WIDGETLER&Online OYUNLAR&TiRYAKi BOARD MEDiA BÖLÜMÜ,..) Üye Yönetici ve Ziyaretci misafirlerimize fayda verici yönlendirme Linkleri ve yasal Wigetler ve Yasal Video (Youtube,.. vs.) veya serverimize yüklenen kücük video dosyaları veya Yasal Audio dosyaları eklemek (Müzikler&ilahiler,...) Editörlerimize Moderatörlerimize ve Yöneticilerimize Serbesttir.
22- Boardumuzun (Forumumuzun) ilgili Bölümlerinde Grafiker Rütbesine Sahip "Grafik Editör" lerimiz tarafından (Grafikerlerimize Ait Açılmış VIP Bölümlerinde) yabancı image (Görsel) upload sayfalarına ait, ve Link ve yönlendirme içermeyen, grafik&image&foto Linkleri eklenebilir.
23- Boardumuzun (Forumumuzun) ilgili Bölümlerinde Grafiker Rütbesine Sahip "Grafik Editör" lerimiz, Herhangi bir sebebten dolayı, Yöneticiler tarafından yasaklanması halinde, veya herhangi bir sebebten forumumuzdan (Boardumuzdan) ayrılmaları halinde, onlara ait Bölüm, Webmasterimiz Tarafından Tamamen silinir.
24- Boardumuzun (Forumumuzun) ilgili Bölümlerinde Grafiker Rütbesine Sahip "Grafik Editör" lerimiz, Grafikerlerimize Ait Açılmış VIP Bölümlerinde doğabilecek sorunların, sorumluluğunu o bölümün sahibi olan "Grafik Editörü" Kendisi üstlenmiş olur. O Forumda ve Blogda  ve Bölümde yazılan mesajlardan  image&görsellerden, tamamen yazan forum ve Blog üyesi (Grafik Editörü) sorumludur. Şahısların(o bölümün sahibi olan "Grafik Editörü" nün) yazdıkları yazılardan ve image&görsellerden dolayı forumumuz ve Blogumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
25- Forumumuz da ki ve Bloglarımız da ki Yayınlanan Kitap Yazı ve Makaleler de ki Klavye Hataları ve Harf ve cümle Hatlarından doğacak sorunlardan, Forumumlarımız veya Bloglarımız veya yazan editör sorumlu tutulamaz yasalar karşısında. Herhangi bir sorun da, hataya yol açan o cümlenin, kelimenin veya harfin,  kullanınlan dilin orjınalindeki cümle, kelime veya harf asıl olrak ele alınır yasalar karşısında...
26- Forumumuz da ki ve Bloglarımız da ki Yayınlanan Kitap Yazı ve Makaleler de ki Yapılmış olan düzeltlemelerin ilk asli olan WBB 3.0.9 Scriptindeki eski Forum sicriptimizdeki Gizlenen ve degiştirilen bölüm ve kelime ve cümlenin
scripteki adminlerce yayınlamasına müsade edilen hali gibi olan örneği asıl olrak ele alınır yasalar karşısında, çünkü ilk nüsha html halindedir o yazının,  kitap haline sonradan çevrilmiştir veya yeni script ~2018 senesidne MYYB scriptine döndürüldü ve WORDPRES scriptinde de yayımlanan halinde  ilk ayarlar tam olarak mevcut değildir, o yüzden ilk nüsha olan ve script olan  WBB 3.0.9 Scriptindeki eski Forum sicriptimizdeki Gizlenen ve degiştirilen bölüm ve kelime ve cümlenin scripteki adminlerce yayınlamasına müsade edilen hali gibi olan örneği asıl olrak ele alınır yasalar karşısında...

Müzik, Film ,Dizi ,Program Paylaşımı Hakkındaki Kurallarımız:

Sitemizde Bulunan Videolar Youtube,Facebook,Dailymotion, vb. video paylaşım sitlerinden alınmaktadır,Telif hakları sorumlululuğu bu sitelere aittir. Telif hakki içeren hiçbir video sunucularımızda bulunmamakta ve barındırılmamaktadır.

Forumumuz Yeni Yayın Hayatına “MYBB Forum Scripti” ile  Forum(Board) sayafası olaraktan, 24.12.2023 de başlamış bulunuyor)
Forumumuz da 31.07.2021 tarihinden önceden eklenmiş bulunan  Üyelere ve Misafirlere Download etmek  için (indirmek  için) , Telif Hakkı içeren Müzik, Film ,Grafik(§23042021), image(§23042021),Dizi ,Program Ve APPZ Paylaşımları Yasaklanmış ve Kaldırılmıştır.

SiYASi iÇERiK(§010520210548)

(Türkiye Devletinin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili olanlar hariç ve bir de Devletlere milletlere,spor kluplerine,dillere,…vesaire ait, Bayrak Grafik ve imageleri hariç) Forumumuzda Blogrımızda Bulunan Siyasi propaganda amaçlı içerik taşıyan, bulabildiğimiz bütün yorum ve konular silinip kaldırılmıştır.
Dikkat: [Forumlarımızda  ve Blogrımızda “Türkiye, Almanya, Amerika,ingiltere,Galatasaray,Fenerbahçe,Mustafa Kemal Atatürk,…” Bayrak Görselleri, Bayrak image ve Bayrak grafikleri eklemek ve paylaşmak serbesttir.]

NFT (DiJiTAL MAL VARLIIĞI) KURALLARIMIZ(§290420211020)

Forumlarımızda ve Bloglarımızda Bulanan Resim Fotoğraf ve Grafiklerin YAZILARIN % 75 inin Tasarımı ve Orjınal Sürümü Ve Lisansı Bize (Raşit Tunca’ya Aittir) diğer Resim ve Grafikler ve YAZILAR internet ortamından lisans belirtisi bulunmayan sayfalardan ve google aramalarından aldığımız bulduğumuz bazı grafikler ve resimler kullanılarak oluşturulmuş konu başlık resimi veya grafiklerdir, ve resimlerdir,fotoğraflardır YAZILARDIR. internetteki her hangi bir image yi kırparak kullanmak, yasalarca yasak değildir, yine bir video&Filmin  ve yine belli bir müziğin de bir parçasını kullanmak, yine yasalarca müsade edilmiştir. Kullandığımız yabancı grafikler&Video&Müzikler kırpmadır ve orjınalinin kopyesi değildir (§17072021) Sayfamızda Bulunan Herbir Yazının makalenin ve grafik ve resim ve fotoğrafların ve Bize ait video nun ve ses kaydının (NTF – EFT veya ETF Herneyse yani Dijtal mal varlığı)  hakkı birinci ve asıl sahibi olarak bize ve Forumlarımıza ve Bloglarımıza aittir, ziyaret eden kimselerin bunları alıp kendi dijital mal varlığı gibi satması,..vesaire. veya alan kimslerinde bunların lisansına sahip olduklar iddiasi, yalan ve aldatmacadır. Sayafımızı ziyaret eden ve grafik ve yazı ve makalelerimizden, vaazlarımızdan, risalelerimizden, Şiirlerimizden, bilgilerimizden, Kitaplarımızdan, Forumlarımızdan Bloglarımızdan faydalanan (indiren, okuyan…linkini paylaşan) kimseler bunları sahte amaçlar uğruna, satma ve sahiplenme hakkına sahip değillerdir. Bunu yapan kimseler yasalar karşısında suçludurlar, buna müsademiz yoktur, öyle sahtekar kimselerin Grafik,…vesaire, lisansını sattık kandırmacasına itibar etmeyiniz. Müsademiz olmadan indiren de,  alan da, satan da,  veya linkini alan da, satan da, linkini paylaşan da, Yasalar karşısında, Bize ait djjıtal mal varlığımızı, müsademiz dışında,  sahtekarlıkla alıp satmakdan paylaşmaktan suçludurlar, ve gerektiği durumlarda, gerekli mercilere başvurularak ta suçlanırsınız.

Sayfamıza girenler bunları okuyup kurallarımızı kabul etmek zorundadır. Bunları dikkate almayanlar, okumayanlar, yasalar karşısında, okumuş ve kabul etmiş olarak sorumlu tutulacakdır.

imza: Forum ve Blog Yöneticisi Raşit Tunca – Schrems,16.05.2021

“SAYFALARIMIZDA BULUNAN ZiYARETCi VEYA ÜYE VEYA MOD ABON EDITOR VEYA GRAFiKERLERiN ZORUNLU OLARAK KABUL ETMESi GEREKENLER”

SiZE AiT HiÇBiR DiJiTAL MAL VARLIĞININ, ASLINI (“Forum veya Bloglarımızda ve upload sayfalarımızda bulunan aslına ait kopyesi”), KOPYESiNi VEYA LiNKiNi  iNDiRiP ALIP SATIP VEYA PAYLAŞIP TA  SAHiPLENMEYECEĞiME SÖZ VERiRiM.

BEN “ZiYARETCi VEYA ÜYE VEYA MOD VEYA ABONE VEYA EDITOR VEYA GRAFiKER…” OLARAK BUNLARI OKUDUM VE KURALLARINIZI KABUL EDiYORUM.
iMPRESSUM
UYAR KALDIR
Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Bu Blogda, Görebildigmiz Kadari ile Yasalara aykırı hiçbir içerik yokdur. Eğer Blogumuzda yasalara aykırı, veya telif hakkı içeren, herhangi bir resim, herhangi bir bilgi veya herhangi bir nesneye rastlayan, Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, yasal mercillere başvurmadan önce, lütfen “karoglan446@gmail.com” adresine bildirsin , Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içeriklerin kaldırma işlemi için gerekenler, kısa sürede yapılcakdır.

YÖNETiM&ADMiNiSTRATOREN

Raşit TuncaKar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)